Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 8 Stunden · Die EM-Fixstarter Strahinja Pavlović und Petar Ratkov bestreiten mit Serbien neben dem Testspiel gegen Österreich noch ein weiteres Vorbereitu­ngsmatch gegen Schweden. Und Luka Sučić, ebenfalls bei der EURO 2024 mit dabei, testet mit Kroatien gegen Nordmazedo­nien und Portugal.

2. Vor 8 Stunden · Petar Ratkov, iako sa samo šest minuta provedenih na terenu u dresu reprezentacije, ima priliku da pokaže svoj talenat i doprinese timu u pripremnom meču protiv Austrije. On je uoči predstojećeg duela istakao da očekuje tešku utakmicu, ali veruje u „orlove“ koji će uz timsku igru obbradovati navijače kako na tribinama, tako i kraj TV ekrana.

3. Vor 8 Stunden · Forwards: Aleksandar Mitrovic (Al Hilal), Dusan Vlahovic (Juventus), Luka Jovic (Milan), Petar Ratkov (RB Salzburg), Mihailo Ivanovic (Vojvodina)

4. Vor 8 Stunden · Petar Ratkov, iako sa samo šest minuta provedenih na terenu u dresu reprezentacije, ima priliku da pokaže svoj talenat i doprinese timu u pripremnom meču protiv Austrije. On je uoči predstojećeg duela istakao da očekuje tešku utakmicu, ali veruje u "orlove" koji će uz timsku igru obbradovati navijače kako na tribinama, tako i kraj TV ekrana.

5. Vor 8 Stunden · Očekuje se kombinovani sastav, te bi minute mogao da dobije i Petar Ratkov. Mladi, 20-godišnji, napadač Salcburga do sada je upisao samo šest minuta na jednoj utakmici za "Orlove" (protiv Mađarske u gostima gde smo poraženi 2:1), a u Beču bi možda mogao i do prvog gola u dresu nacionalnog tima. Zna Ratkov da Srbiju čeka ...

6. Vor 8 Stunden · Vom 14. Juni bis 14. Juli wird in Deutschland die EM-Endrunde 2024 ausgetragen und der Nachfolger des amtierenden Europameisters Italien ermittelt.

7. Vor 8 Stunden · RATKOV, Petar, 18.8.2003, Red Bull Salisburgo (AUT) | Prima punta di un metro e 93, di origini bulgare e serbo-croate. Bravo nel gioco aereo, ha rifiutato la chiamata della Bulgaria nel 2023.