Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 10 Stunden · Izbornik hrvatske muške rukometne reprezentacije Dagur Sigurdsson objavio je popis igrača koji počinju pripreme za Olimpijske igre koje će se održati u Parizu od 26. srpnja do 11. kolovoza 2024.

2. 2. Mai 2024 · Vrlo uzbudljivo bilo je u Magdeburgu gdje su domaći lovili gol zaostatka iz prve utakmice (26-27) i uhvatili ga. U prvom poluvremenu Poljaci su vodili i s tri pogotka, u izjednačenom drugom poluvremenu domaći su poveli u završnici 23-21 no minutu prije kraja sedmerac za Kielce izborio je Igor Karačić. Nijemci su bili uspješniji u raspucavanju sedmeraca.

3. 9. Mai 2024 · U Norveškoj se momčadi priključio i Igor Karačić, koji nije bio u prvotnim planovima izbornika baš zato što je htio dati priliku novim igračima. Ipak, kako i Karačić i Luka Cindrić imaju lakše ozljede, odlučio je na kraju pozvati obojicu i dozirati im minutažu. Uz to je zbog ozljede otpao i Tin Lučin.

4. 24. Apr. 2024 · Tor für KS Kielce, 7:5 durch Igor Karačić Starker Spielzug! Die beiden kongenialen Spielmacher zeigen eine druckvolle Kreuzung, spielen dabei einen Doppelpass. Etwas überrascht von diesem Kabinettstückchen kann Karačić mit viel Tempo zwischen Halb und Außen auf der rechten Seite durchbrechen.

5. 2. Mai 2024 · Imali su tu prednost tri puta, ali svaki put se Kielce vratio, posljednji put otprilike minutu i pol prije kraja, kad je pogodio Igor Karačić za 23:22. Nijemci su nakon toga dobili dugi napad, no nisu pogodili te je preostalo još nešto vremena za goste. Izveli su brzi napad, u kojem je Alex Dujšebajev proigrao Karaleka na crti, koji je ...

6. 25. Apr. 2024 · Rapsodija Karačića, težak poraz Duvnjakovog Kiela u Francuskoj. Vrlo dobru je partiju u dresu Francuza odigrao Veron Načinović, dok je Domagoj Duvnjak kod Kiela ostao na jednom golu. U Magdeburgu se igra 1. svibnja, u Kielu dan kasnije. Kielce i Montpellier obranili su domaći teren u prvim utakmicama četvrtfinala rukometne Lige prvaka.

7. 8. Mai 2024 · U Norveškoj se momčadi priključio i Igor Karačić, koji nije bio u prvotnim planovima izbornika. Sigurdsson je otkrio da je htio isprobati neke nove igrače, no kako i Karačić i Luka Cindrić imaju lakše ozljede, odlučio je na kraju pozvati obojicu i dozirati im minutažu. Uz to je zbog ozljede otpao i Tin Lučin.