Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 30. Aug. 2023 · Sorana Cîrstea (33 de ani, 30 WTA) a întâlnit-o în turul doi al turneului de la US Open, ultimul Grand Slam al anului, pe Anna Kalinskaya (24 de ani, 89 WTA), adversară de care a trecut în aproximativ o oră de joc. Tenis. Sorana Cîrstea, la turneul de la Miami / Foto: Profimedia. Media: Liga Digi Sport, miercuri, 15:30, DGS 1.

2. 16. Jan. 2024 · Sorana Cîrstea - Yafan Wang 6-0, 5-7, 2-6, în primul tur la Australian Open 2024. Sportiva noastră, în vârstă de 33 de ani, a câştigat primul set al meciului cu jucătoarea chineză Yafan Wang, locul 97 mondial, scor 6-0, dar apoi le-a pierdut pe următoarele două, 5-7 şi 2-6.

3. Sorana Cirstea. 304,968 likes · 2,288 talking about this. Welcome to my Official Facebook Fan Page!

4. 11. Mai 2024 · Sorana Cîrstea, cap de serie numărul 28, a obținut sâmbătă seara o victorie mare. Sportiva noastră s-a calificat pentru prima dată din 2012 în optimile de finală de la Roma după ce a învins-o pe favorita numărul 6, Marketa Vondrousova, campioana en-titre de la Wimbledon.

5. 4. Apr. 2022 · Get the latest Player Stats on Sorana Cirstea including her videos, highlights, and more at the official Women's Tennis Association website.

6. 30. Aug. 2023 · Sorana Cîrstea (30 WTA) va da piept în turul secund de la US Open cu rusoaica Anna Kalinskaya (89 WTA), după ce în prima manșă a depășit-o în minimum de seturi pe Kayla Day, scor 6-2, 6-3. US OPEN 2023, ZIUA 3 | Sorana Cîrstea luptă în această seară pentru calificarea în turul 3 la US Open

7. 6. Sept. 2023 · Sorana Cîrstea a primit ”cel mai prost sfat” de la antrenor, în meciul din sferturile US Open articol scris de Digi Sport 06.09.2023, 07:55 . Sorana Cîrstea (33 de ani, 30 WTA) a fost eliminată de Karolina Muchova (27 de ani, 10 WTA) în sferturile US Open, scor 0-6, 3-6. Tenis Sorana Cîrstea / Foto: Profimedia