Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 20. Mai 2024 · Hrvatski nogometaš Andrej Kramarić je postao otac drugi put. Kako piše Tportal, Kramarić je u ponedjeljak bio u jednom zagrebačkom rodilištu uz suprugu Miju kada je donijela na svijet njihovo drugo dijete. Riječ je o djevojčici kojoj su dali ime Eva. Sve skupa, cijela priča, čudesno nešto.

2. 22. Mai 2024 · Andrej Kramarić. Mister Schlussspurt hat wieder zugeschlagen: Andrej Kramarić erzielte vier Treffer im Mai und bereitete zwei Treffer vor. Vor allem sein Hattrick gegen den FC Bayern München bleibt in Erinnerung. 9 Ihlas. Bebou 9%. 14 Maximilian. Beier 17%. 27 Andrej. Kramarić 74%.

3. 4. Mai 2024 · Posljednjih mjesec dana je u sjajnoj formi, zabio je četiri gola i namjestio još dva u zadnjih pet utakmica. 'Super se osjećam, u dobroj sam formi i psihološkom stanju. Malo je šteta što sezona završava, ali nadam se da ovako mogu nastaviti zabijati i na Euru', poslao je za kraj Andrej Kramarić jasnu poruku izborniku Zlatku Daliću ...

4. 3. Mai 2024 · Fantastični Andrej Kramarić spasio svoj Hoffenheim golom u 90. minuti. Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić je golom u 90. minuti osigurao bod svom Hoffenheimu u 1-1 (0-1) domaćem remiju protiv Red Bull Leipziga u prvoj utakmici 32. kola njemačkog prvenstva.

5. 3. Mai 2024 · Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić pogotkom u 90. minuti osigurao je bod Hoffenheimu u 1-1 (0-1) domaćem remiju protiv RB Leipziga u prvoj utakmici 32. kola njemačkog prvenstva.

6. 20. Mai 2024 · Naš nogometaš Andrej Kramarić je nakon sinčića Viktora danas dobio i drugo dijete. Njegova supruga Mia u Zagrebu je rodila djevojčicu, a porodu je prisustvovao i sam nogometaš, javlja tportal. Djevojčici su dali ime Eva, a upravo u vrijeme kada je malena Eva dolazila na svijet, Zlatko Dalić je objavio popis igrača za Euro.

7. 20. Mai 2024 · Sa sedam golova u zadnjih sedam prvenstvenih utakmica Andrej Kramarić stigao je do ukupnog učinka od 15 prvenstvenih golova u sezoni. Pridodamo li tome i dva gola u kupu, jasno je da može itekako biti zadovoljan osobnim ostvarenjem. >> Najljepši poklon uoči Eura: Andrej i Mia Kramarić dobili drugo dijete, znamo i ime