Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 12. Mai 2024 · Trabzonspor je danas rezultatom 3:0 savladao ekipu Istanbulspora u turskom prvenstvu, te je dodatno učvrstio svoje treće mjesto na tabeli. Sjajnu partiju je pružio nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća, koji je godinama jedan od najproduktivnijih igrača turske lige.

2. 11. Mai 2024 · Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, sadašnji fudbaler Trabzonspora, Edin Višća, ove sezone nastavlja sa odličnim igrama u Turskoj. U ligi je postigao četiri pogotka i upisao devet asistencija, dok je u kupu još dodao dva gola i pet asistencija.

3. Vor 4 Tagen · M.B. StoryEditor. (VIDEO) Edin Višća strijelac u pobjedi Trabzonspora protiv Ankaragucua. Ino fudbal26/05/2024 u 20:45 h. Trabzonspor je sezonu u turskoj Superligi završio pobjedom protiv Ankaragucua, a Višća golom. Fudbaleri Trabzonspora danas su na svom terenu slavili pobjedu protiv Ankaragucua u susretu 38. kola turske Superlige, a na ...

4. 8. Mai 2024 · A jedan od četiri gola je namjestio i nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća. Višći je ovo bila druga asistencija u kupu a ukupno 9 u ovoj sezoni u dresu Trabzonspora. Višća je sjajno ubacio Umutu Bozoku koji je iz voleja udario loptu i postigao odličan pogodak.

5. 12. Mai 2024 · Nestvarni Edin Višća održao čas fudbala Turcima. Trabzonspor je sa 3:0 počistio Istanbulspor u duelu 36. kola turske Superlige u nogometu. Blistao je naš Edin Višća sa tri asistencije. Onuachu je u šestoj minuti pogodio za Trabzon nakon asistencije bivšeg reprezentativca Bosne i Hercegovine.

6. 12. Mai 2024 · Trabzon je savladao Istanbulspor sa 3:0 u duelu 36. kola turske Superlige, a trostruki asistent je bio naš Edin Višća (34). Onuachu je u šestoj minuti pogodio za Trabzon nakon asistencije Višće, a isti akteri su kreirali novi gol minutu kasnije.

7. 23. Mai 2024 · Nogometaši Bešiktaša u dramatičnom finalu osvojili su Kup Turske pobjedom nad Trabzonsporom rezultatom 3:2, a cijeli meč u gostujućem timu odigrao je naš Edin Višća. Bešiktaš nije briljirao u ovoj sezoni turske Superlige, ali će se na kraju pohvaliti osvajanjem trofeja, pošto je večeras pred krcatim Ataturk stadionom u ...