Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor einem Tag · Schau bei UEFA.com vorbei, um Statistiken von Nicușor Bancu in der UEFA Conference League 2024/2025 zu sehen, darunter Tore, gespielte Minuten, Topspeed und vieles mehr!

2. Vor 6 Tagen · Nicușor Bancu (31 de ani) a fost întrebat despre plecarea de la Universitatea Craiova, după meciul cu UTA Arad, scor 4-2, în etapa a 2-a a SuperLigii.

3. Vor 6 Tagen · Nicușor Bancu, convocat la EURO 2024, a fost rezervă în meciul cu UTA Arad, scor 4-2, din etapa a doua. Fundașul Universității Craiova a fost introdus abia în repriza secundă și a intrat în locul lui Badelj.

4. Vor 6 Tagen · Nicușor Bancu, despre absența sa din primul 11 și dorința de a pleca în străinătate. La finalul partidei, Nicușor Bancu a explicat de ce nu a fost inclus în primul 11 și a dezvăluit că își dorește să joace în străinătate, deși momentan nu are oferte concrete.

5. Vor 6 Tagen · La finalul partidei, Nicușor Bancu a explicat de ce nu a fost folosit încă de la începutul meciului, dezvăluind și că și-ar dori să plece în străinătate, însă nu există nicio ofertă concretă până la momentul actual.

6. Vor 5 Tagen · Nicușor Bancu, în vârstă de 31 de ani, a oferit declarații interesante la finalul meciului dintre Universitatea Craiova și UTA Arad, disputat în etapa a doua a SuperLigii, și câștigat de echipa sa cu scorul de 4-2. Fundașul lateral stânga, revenit pe teren după o vacanță binemeritată în urma participării la EURO 2024 cu echipa ...

7. Vor 5 Tagen · ”Chiar dacă a fost masacrat în ultimii 10 ani, Bancu e cel mai bun jucător din România din ultimii 10 ani, din punctul meu de vedere. Coman a fost o perioadă, Mihăilă a fost o perioadă, Tănase a fost o perioadă și chiar Ivan, dar dacă iei și faci constanța ultimilor 10 ani cu siguranță Bancu va fi declarat cel mai valoros jucător care a activat în campionatul României.