Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 19 Stunden · Najbolju šansu gosti su imali u 17. minuti kada je zaprijetio Franjo Ivanović, donedavni igrač Rijeke. Malo iskosa je Ivanović žestoko opalio, a Livaković je udarac obranio te se lopta potom odbila u vratnicu, čime je spriječeno vodstvo belgijskog sastava. Fenerbahçe je poveo u 26. minuti, kada je i sretno i spretno reagirao obrambeni ...

2. Vor 19 Stunden · Pobjeda Fenerbahčea, Livaković obranio jedanaesterac. 26.09.2024. 20:49. Autor: A.M./HRT/Hina. PODIJELI. Dominik Livaković. Foto: Luka Stanzl / PIXSELL. Nogometaši Fenerbahcea uspješno su otvorili ovosezonsku Europsku ligu te su na domaćem terenu s 2-1 svladali belgijskog predstavnika Union St. Gilloisea.

3. Vor 19 Stunden · Turski klub pobijedio je 2:1 na domaćem terenu protiv uinoin Saint-Gilloisea u prvom kolu Europske lige, a pritom je briljirao reprezentativni vratar Dominik Livaković. Bolji ulazak u utakmicu Belgijci nisu uspjeli pretvoriti u pogodak, pa ih je u 26. minuti kaznio domaći stoper Caglar Söyüncü.

4. Vor 19 Stunden · FENERBAHČE je u Istanbulu pobijedio Royale Union SG 2:1 u prvom kolu Europa lige. Pri vodstvu Fenerbahčea 2:0 Royale Union je imao penal, koji je izveo hrvatski napadač Franjo Ivanović. Donedavn centarfor Rijeke odabrao je svoju lijevu stranu, opalio jako, ali obranio je njegov pokušaj golman Fenerbahčea Dominik Livaković.

5. Vor 19 Stunden · Telesport prije 34 minute 31 preporuka. Fenerbahçe je pobijedio Royale Union Saint-Gilloise u prvom kolu Europa lige rezultatom 2-1 na domaćem terenu, a hrvatski nogometaši Dominik Livaković i Franjo Ivanović na kraju su odigrali glavne uloge u toj utakmici. Bila je to važna pobjeda za Fener i trenera Joséa Mourinha nakon posramljivanja ...

6. Vor einem Tag · 80 78 GK Diving. 76 75 GK Handling. 71 72 GK Kicking. 80 78 GK Positioning. 83 81 GK Reflexes. 80 81 Overall rating. 82 83 Potential. Dominik Livaković (born 9 January 1995) is a Croatian footballer who plays as a goalkeeper for Turkish club Fenerbahçe, and the Croatia national team.

7. 18. Sept. 2024 · Dominik Livaković. fenerbahče. Dominik Livaković prošle sezone često je bio kritiziran za svoje predstave u Feneru, ali ove je kod Mourinha u sjajnoj formi. Turski mediji pišu kako je za sve kriv razgovor s novim trenerom uoči sezone koji je trajao sat vremena.