Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor einem Tag · Schau bei UEFA.com vorbei, um Statistiken von Nicușor Bancu in der UEFA Conference League 2024/2025 zu sehen, darunter Tore, gespielte Minuten, Topspeed und vieles mehr!

2. Vor 6 Tagen · Nicușor Bancu (31 de ani) a fost întrebat despre plecarea de la Universitatea Craiova, după meciul cu UTA Arad, scor 4-2, în etapa a 2-a a SuperLigii.

3. 2. Juli 2024 · Bei den Rumänen hingegen waren zwei neue Spieler in der Startelf: Vasile Mogos ersetzte den gelbgesperrten Nicusor Bancu links hinten, Dennis Man kam für den erkälteten Florinel Coman zum Einsatz.

4. Vor 6 Tagen · Nicușor Bancu, convocat la EURO 2024, a fost rezervă în meciul cu UTA Arad, scor 4-2, din etapa a doua. Fundașul Universității Craiova a fost introdus abia în repriza secundă și a intrat în locul lui Badelj.

5. 2. Juli 2024 · Gegen die Niederländer kann der gelbgesperrte Linksverteidiger Nicusor Bancu keine Rolle spielen. Das macht die Sache für den Außenseiter nicht leichter. „Das ist sicher unsere größte...

6. 19. Juli 2024 · Fotbalistul echipei Universitatea Craiova, Nicuşor Bancu, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă, că nu îşi doreşte o victorie la scor în partida cu UTA de sâmbătă, ci doar o victorie.

7. 30. Juni 2024 · Nicușor Bancu, unicul fundaș stânga din lotul echipei naționale, este suspendat la meciul cu Olanda, iar Edi Iordănescu trebuie să găsească soluții până la partida decisivă pentru parcursul tricolorilor la turneul final. S-a vehiculat că România ar putea evolua într-un sistem cu trei fundași centrali, însă George Ogăraru este ...