Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 13. Mai 2024 · Antonín Barák (57) zasvětil celý svůj život sportu. Nejprve jako fotbalista, později jako trenér, lektor, mentor, učitel. Jeho život a poznatky z něj by vydaly na knihu. Témat k probrání bylo tolik, že jsme se rozhodli rozdělit rozhovor na dvě části.

2. Vor 6 Tagen · Svěřenci trenéra Ivana Haška se odpoledne sešli v Praze a přesunuli se na soustředění do rakouského Schladmingu, kde se budou v příštím týdnu chystat na šampionát. Záložník Antonín Barák se připojí v pondělí, neboť s Fiorentinou dnes ještě hrál poslední zápas italské ligy.

3. 29. Mai 2024 · Český záložník Antonín Barák ve finále Konferenční ligy proti Olympiakosu. V něm se hra přece jen otevřela a hned na začátku Terracciano stejně jako v úvodu utkání podržel Fiorentinu zákrokem proti Jovetičově umístěné střele. Ve 116. minutě už ale italský brankář inkasoval.

4. 29. Mai 2024 · Rok po pražské porážce 1:2 s West Hamem nestačili na řecký Olympiakos, prohráli 0:1 v prodloužení. Italům v Aténách nepomohl k trofeji ani Antonín Barák, který nastoupil v 82. minutě. Fotbalisté Olympiakosu se radují z branky na 1:0 v prodloužení finále EKL, která jim zajistila zisk trofeje.

5. Vor 6 Tagen · Záložník Antonín Barák se připojí v pondělí, neboť s Fiorentinou dnes ještě hrál poslední zápas italské ligy. Česká fotbalová reprezentace dnes zahájila přípravu na mistrovství Evropy v Německu.

6. 14. Mai 2024 · V Udine Antonín Barák nejprve nastupoval pravidelně a dával i góly. Jenže jeho herní vytížení postupně klesalo. V roce 2020 zamířil na hostování do Lecce a posléze do Verony. Tam se mu dařilo, klub tedy využil opce a podepsal s českým středopolařem tříletý kontrakt. Ročník 2021/22 se Barákovi nesmírně ...

7. 29. Mai 2024 · Fotbalisté Fiorentiny se střídajícím českým reprezentantem Antonínem Barákem podlehli ve finále Evropské konferenční ligy 0:1 po prodloužení Olympiakosu Pireus, který jako první řecký tým získal velkou evropskou trofej. Duel v Aténách rozhodl ve 116. minutě nejlepší střelec soutěže Ajúb Kaabí.