Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 8. Mai 2024 · 8 maja 2024, 14:29. Arkadiusz Moryto z kadrą Polski przygotowuje się do dwumeczu ze Słowacją Wojciech Słomka. Zobacz galerię (2 zdjęcia) Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn przygotowuje się do eliminacyjnego dwumeczu ze Słowacją, który zadecyduje o awansie na Mistrzostwa Świata w 2025 roku.

2. Vor 4 Tagen · W drugim meczu finałowym ORLEN Superligi po raz drugi pokonali po rzutach karnych Industrię Kielce (21:21, karne 8:7) i sięgnęli po pierwsze złoto od 13 lat. - W każdych rozgrywkach zawsze celujemy w złoto, więc dzisiaj się nie cieszymy - powiedział Arkadiusz Moryto, zawodnik Industrii.

3. 8. Mai 2024 · Selekcjoner Marcin Lijewski i skrzydłowy Arkadiusz Moryto zapowiadają pierwsze spotkanie reprezentacji Polski ze Słowacją w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2025. Mecz odbędzie się w czwartek 9 maja o godz. 18.00 w gdańskiej ERGO Arenie. “Musimy zagrać bardzo dobre spotkanie i unikać błędów.

4. 9. Mai 2024 · Arkadiusz Moryto. Reprezentacja Polski. Polacy wiedzą jak zagrać ze Słowacją. - Chcemy zagrać bardzo dobre spotkanie przy własnej publiczności. Głównym aspektem będzie to, by popełnić jak...

• Sportowefakty
  5. 9. Mai 2024 · Dalej wszystko jest w naszych rękach... Na szczęście! Mam nadzieję, że zagramy odmienny mecz i będzie to o wiele lepsze spotkanie w naszym wykonaniu – mówił Arkadiusz Moryto po przegranej 28:29 ze Słowacją podczas eliminacji mistrzostw świata.

6. Vor 5 Tagen · Minutę później Arkadiusz Moryto znów wyprowadził żółto-biało-niebieskich na prowadzenie, Andreas Wolff zaliczył dwie skuteczne interwencje. W 25. minucie Nicolas Tournat zrobił to, na co kibice czekali - swoim golem dał dwie bramki przewagi. Chwilę później fani Industrii przeżyli chwilę grozy, bo zablokowany przy rzucie został ...

7. 12. Mai 2024 · Jednym z bohaterów był kapitan reprezentacji Polski, skrzydłowy Industrii Kielce Arkadiusz Moryto, który grał z bolącym barkiem. W swoim setnym spotkaniu w kadrze rzucił 3 bramki i świetnie rozdzielał piłki.