1. Top 10 Best Korenica Hotels (2023). Most Beautiful 5 Star Luxury Hotels. Lowest Rates. Fast & Simple. 24/7 Support. Free Cancellation.

The closest thing to an exhaustive search you can find - SMH

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 22. Mai 2024 · Meriton Korenica dyfishoi epërsinë e Ballkanit në minutën e 52-të, e më pas ishte gjithçka për Prishtinën. Fillimisht, Albin Krasniqi ngushtoi rezultatin në 2:1 në minutën e 77-të nga penalltia.

2. 22. Mai 2024 · Ballkani e nisi fuqishëm ndeshjen, duke shënuar golin e parë në minutën e 21-të përmes Walid Hamidit. Meriton Korenica dyfishoi epërsinë në minutën e 52-të, duke e vënë Ballkanin në një pozicion të favorshëm.

3. 22. Mai 2024 · Korenica. FC Prishtina. Starting Line-up: 4-2-3-1. Substitutes.

4. 22. Mai 2024 · Das ist der Spielbericht zur Begegnung FC Ballkani gegen FC Prishtina am 22.05.2024 im Wettbewerb Kupa e Kosovës.

5. 22. Mai 2024 · Skuadra e Ballkanit e ka shënuar edhe golin e dytë në finalen e Kupës ndaj Pishtinës (2-0). Golashënues është Meriton Korenica, në minutën e 52-të të takimit.

6. 23. Mai 2024 · Finalja nisi mjaft mirë për Ballkanin, që gjeti golin e avantazhit me anë të Hamidit në minutën e 21-të, ndërsa në fillim të pjesës së dytë ishte Meriton Korenica i cili shënoi edhe golin e dytë për ekipin nga Theranda.