Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor einem Tag · K triumfu ich nasmeroval dvoma gólmi v prvom polčase krídelník Nino Marcelli. Mužstvo trénera Jaroslava Kentoša čaká budúci utorok ďalší duel proti Moldavsku. Slováci nadviazali na marcový asociačný termín, v ktorom prekvapivo zvíťazili na pôde Španielska (2:0) a zdolali aj Maltu (4:1).

2. Vor einem Tag · Nino Marcelli, autor dvoch gólov SR: "Snažil som premeniť už prvú strelu, Gajdoš mi povedal pred začiatkom, že brankárovi stačí vystreliť po zemi k tyčke a nemá šancu to chytiť. Presne to som aj urobil. Pri druhom góle som čakal prihrávku od Javorčeka, ale videl, že som zatvorený, potom sa to nejako odrazilo ku mne a nebola to ťažká situácia."

3. Vor einem Tag · Safarov) SENEC. Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase v Senci s rovesníkmi z Azerbajdžanu 3:2. K triumfu ich nasmeroval dvoma gólmi v prvom polčase krídelník Nino Marcelli. Mužstvo trénera Jaroslava Kentoša čaká budúci utorok ďalší duel proti Moldavsku.

4. Vor einem Tag · U21 – Slovensko – Azerbajdžan 3:2. Pípravný zápas hráčov do 21 rokov medzi Slovenskom a Azerbajdžanom. SENEC (TASR) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase v Senci s rovesníkmi z Azerbajdžanu 3:2. K triumfu ich nasmeroval dvoma gólmi v prvom polčase krídelník Nino Marcelli.

5. Vor einem Tag · Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase v Senci s rovesníkmi z Azerbajdžanu 3:2. K triumfu ich nasmeroval dvoma gólmi v prvom polčase krídelník Nino Marcelli. Mužstvo trénera Jaroslava Kentoša čaká budúci utorok ďalší duel proti Moldavsku.

6. Vor einem Tag · Najhodnotnejší hráči Niké ligy . 1. Nino Marcelli (Slovan) - 3 500 000€ 2. Dávid Strelec (Slovan) - 2 800 000€ 3. Adrian Zeljkovič (Trnava) 2 000 000€

7. Vor einem Tag · dnes 21:01. Senec 7. júna (TASR) - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase v Senci s rovesníkmi z Azerbajdžanu 3:2. K triumfu ich nasmeroval dvoma gólmi v prvom polčase krídelník Nino Marcelli. Mužstvo trénera Jaroslava Kentoša čaká budúci utorok ďalší duel proti Moldavsku.