1. Hotelbewertungen und Preisvergleich. Urlaub planen mit Tripadvisor! Authentische Bewertungen. Objektive Fotos. Vertrauenswürdige Buchungsplattform.

Hotels - ab 58,00 €/Nacht - View more items

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor einem Tag · Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić (ATP - 89.) plasirao se u drugo kolo Wimbledona pobijedivši brazilskog kvalifikanta Felipea Meligenija Alvesa (ATP - 145.) sa 6-3, 7-6 (2), 6-3 za dva sata i 12 minuta te time izjednačio svoj najbolji rezultat na trećem Grand Slam turniru u sezoni.

3. Vor einem Tag · Borna Ćorić plasirao se u drugo kolo Wimbledona nakon pobjede protiv Brazilca Filipea Meligenija Alvesa. Ovo mu je prva pobjeda na najprestižnije turniru poslije devet godina Ovo mu je prva pobjeda na najprestižnije turniru poslije devet godina

4. Vor einem Tag · Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić (ATP - 89.) plasirao se u drugo kolo Wimbledona pobijedivši brazilskog kvalifikanta Felipea Meligenija Alvesa (ATP - 145.) sa 6-3, 7-6 (2), 6-3 za dva sata i 12 minuta te time izjednačio svoj najbolji rezultat na trećem Grand Slam turniru u sezoni. Za svoj p

5. Vor einem Tag · Ćorić za SK: Nakon dugo vremena, konačno zadovoljan (VIDEO) Borna Ćorić je u tri seta savladao Brazilca Alveša i plasirao se u drugo kolo Vimbldona, a u izjavi za SK ne krije koliko je zadovoljan svojim izdanjem. „Moram biti iskren, nakon par meseci napokon jedan dobar meč od početka do kraja. Jedini pad koji sam imao bio je u trećem ...

6. Vor einem Tag · Kako to obično biva, ubrzo je bio kažnjen. Ćorić je u šestom gemu došao do 'breaka', potvrdio ga u sljedećem za vodstvo 5-2, a kad je dobio priliku servirati za meč, 27-godišnji Zagrepčanin je ostavio suparnika bez poena te nakon dva sata i 12 minuta došao do svoje druge pobjede u All England Clubu, jedine od 2015., kad je debitirao ...

7. Vor einem Tag · Prije 16 h. 3 min. HINA. foto: FB Croatian Tennis. Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić (ATP - 89.) plasirao se u drugo kolo Wimbledona pobijedivši brazilskog kvalifikanta Felipea Meligenija Alvesa (ATP - 145.) sa 6-3, 7-6 (2), 6-3 za dva sata i 12 minuta te time izjednačio svoj najbolji rezultat na trećem Grand Slam turniru u sezoni.