Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 6 Tagen · Videónkban beszélgetünk az első félidő nehézségeiről, a szezon eleji viszontagságokról, de szóba kerül, hogy a családi vitrinbe idén szépen gyűlnek az érmek, hiszen Böde-Bíró bajnoki és kupaaranya mellé Böde Dániel is szerzett egy kupagyőzelmet és bajnoki ezüstöt a Paks labdarúgócsapatával.

2. Vor 4 Tagen · A már bajnok Ferencváros legyőzte az így a negyedik helyen záró Debrecent a női kézilabda NB I utolsó fordulójának rangadóján, amely előtt elbúcsúztatta a visszavonuló Cirjenics-Kovacsics Anikót.

3. Vor 2 Tagen · Edzőként is bajnoki címet szerzett Böde Dániel, a testvére gólkirály lehet 1 kapcsolódó hír. 18:28. Először dicsérték meg Stankovicot a Fraditól, mióta lelépett: "Jó edző, segíteni fog címeket nyerni" 18:15. Szuperli ...

4. Vor 4 Tagen · Bohár Dániel egy ismert tartalomgyártó és riporter, akit sokan követnek és szeretnek, míg vannak, akik nem szimpatizálnak vele. Ám ez csak az az énje, amit a Megafon csatornáján láthatunk belőle, Bohár Dániel az életben egy ugyanolyan szerető férj és családapa, mint oly sokan ebben az országban.

5. Vor 2 Tagen · Több szegedi kézilabdázó utoljára ölt magára Pick-mezt a bajnoki döntőben. Az EHF-kupa-győztes csapat ünneplése előzi majd meg a szerdán 18 órakor (élő: M4 Sport) kezdődő bajnoki döntőt a Pick Arénában. Az OTP Bank-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a címvédő Telekom Veszprémet fogadja.

6. Vor 5 Tagen · A 23. fordulóban a legjobb diósgyőri játékos címet Gera Dániel nyerte el.

7. Vor 5 Tagen · Bedő Dávid, a Momentum frakcióvezetője a facebook-oldalán tett közzé videót arról, hogy jegyeket osztogatott a Parlamentben a fideszeseknek, az igazságügyi bizottság ülése előtt Karsai Dániel színházi darabjára, mivel a bizottság tagjai vita nélkül söpörték le az életvégi döntések kérdését ...