Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

  1. Suchergebnisse:
  1. Пра́пор Рі́вного затверджений 17 березня 1993 року рішенням сесії Рівненської міської ради. Опис прапора. Прямокутне полотнище, яке складається з трьох горизонтальних смуг: блакитної, зеленої та білої, зі співвідношенням їх ширин як 5:1:5, на двох верхніх смугах на відстані 1/3 довжини прапора від древка зображений герб міста .

    • Рівне

      У Вікіпедії є статті про інші значення цього терміна: Рівне...

    • Опис
    • Історія
    • Історично Попередні Герби
    • Посилання

    У синьому полі баштасрібного кольору із входами до неї з трьох сторін, що стоїть на зеленій землі. Башта символізує місто; синій колір — красу, вічність, срібний — чистоту, зелений — надію і радість.

    Герб міста Рівного — старовинний. Точна дата його створення та першого застосування невідома. Невідомий і його автор. В останній чверті XVIII століття після входження Правобережної України, а в її складі i Волині, до Російської імперії він був затверджений як герб повітового центру тодішньої Волинської губернії. Вживався цей герб у Рівному до верес...

    Герб 1642 року

    Із геральдичних словників стає відомо, що у гербі Леліва — шестипроменева зірка золотого кольору, а під нею на синьому полі золотий півмісяць рогами догори. Леліва була характерною ознакою багатьох слов'янських народів, складає герб Ілірії, а також багатьох польських, українських, російських і білоруських родів. Вона також входила до герба князів Острозьких. Із історії Рівного відомо, що в 1642 році воно належало Замойським. Володарка міста, Катерина Замойська, походила з роду Острозьких, бул...

    Герб російського періоду

    Герб російського періоду затверджений 22 січня 1796 р. У горішній частині перетятого щита герб Новоград-Волинський, двоголовий орелз волинським хрестом на животі на жовтому фоні. у долішній — в синьому полі троє воріт в срібних з'єднаних баштах на знак в'їзду до Рівного з трьох сторін.

    Проєкт Б.Кене 1857 р.

    У 1857 р. Б. Кене розроблений проєкт нового герба міста: у синьому полі зображені три з'єднаних срібних вежі з відчиненими воротами. У вільній частині — герб Волинської губернії. Щит увінчаний срібною міською короною з трьома вежками та обрамований двома золотими колосками, оповитими Олександрівською стрічкою. Затвердження не отримав.

    Віртуальне місто РІВНЕ — Геральдика міста [Архівовано 6 червня 2013 у Wayback Machine.]
    Рівненська міська рада та її виконавчий комітет — Геральдика [Архівовано 26 листопада 2011 у Wayback Machine.]
  2. Прапор Рівного створено за чинними канонами з використанням гами кольорів історичного герба міста (автор- архітектор Л. Закревський). Триколірне полотнище прапора - прямокутної форми з відношенням сторін 2:3 (ширина до довжини). Прапор має три повздовжні смуги: голубу (5 частин), зелену (1 частина) та срібно-білу (5 частин).

  3. Пра́пор Рі́вненської о́бласті — є символом, що відображає історію й традиції області. Разом із гербом становить офіційну символіку органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Рівненської області. Затверджений 9 серпня 2005 р. сесією обласної ради.

  4. Прапор Рівного створено за чинними канонами з використанням гами кольорів історичного герба міста (автор- архітектор Л. Закревський). Триколірне полотнище прапора - прямокутної форми з відношенням сторін 2:3 (ширина до довжини). Прапор має три повздовжні смуги: голубу (5 частин), зелену (1 частина) та срібно-білу (5 частин).

  5. Пра́пор Рі́вного затверджений 17 березня 1993 року рішенням сесії Рівненської міської ради. Коротка інформація Використання, Пропорції ... Прапор Рівного. Використання.