Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Nemzeti Sport Online. 105,9 MHz. Élő. 00:00. Európa-konferencialiga. 49 perce. El-Kabi betalált a Fiorentinának is, történelmet írt az Olympiakosz! Második Ekl-döntőjét is elbukta a firenzei csapat, az Olympiakosz első görög klubként európai trófeát nyert. Férfi kézi-vb: megvannak Magyarország csoportellenfelei.

• NB II

A szombati Szeged-Csanád–Vasas (4–3) találkozó után vasárnap...

• Labdarúgó NB I

A labdarúgó NB I-ből kieső Kisvárda a hivatalos honlapján...

• Atlétikai vb

Ekler Luca a harmadik helyen végzett 100 méteren az...

• magyar átigazolás

A Nemzeti Sport értesülései szerint közös megegyezéssel...

• Adatbankok

Még több sport. 23:06 — Keddi sportműsor: folytatódik a...

• Sportműsor

Nemzeti Sport Online. Nemzeti Sport Online. Magyar foci ....

• Utánpótlássport

Még több sport. 15:37 — Vladimir Radenkovics marad a DVTK...

• Hírek

Hírek | Nemzeti Sport Online. 07:38 — „A végsőkig kitartunk,...

2. Még több sport. 11:13 — „Ez a mi álmunk volt: ezen a pályán versenyezni és nyerni" – Leclerc az elhunyt édesapjára gondolt a futam közben. 11:01 — Női kézilabda NB I: Oftedalék győztes meccsel búcsúztak az Audi Arénától. 10:57 — Serie A: nem lőtt gólt, és a tizedik helyen zárt a tavalyi bajnok Napoli.

3. onlive.nemzetisport.hu › live › nyitoNemzeti Sport

Nemzeti Sport Onlive. Európa-bajnoki selejtező, G-csoport. Európa-bajnokság 2020

4. 2. März 2024 · Az első meccs hőse, az akkor tíz gólig jutó Kuczora Csenge formája mit sem változott: ugyanolyan lendülettel játszott, mint legutóbb, és már az első félidőben ötnél járt. Aztán ahogy jöttek a cserék, újra jöttek a hibák is – a svájciak 5–0-s sorozattal büntették meg a majdnem hétperces magyar gólcsendet.

5. Hungary. Circulation. 16,500 (2023) Website. www .nemzetisport .hu. Media of Hungary. List of newspapers. Nemzeti Sport ( lit. 'National Sport') is a Hungarian sports daily.

6. Nemzeti Sport Online. 639,977 likes · 76,697 talking about this. A Nemzeti Sport hivatalos Facebook-oldala.