Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 16 Stunden · - Gdyby była odpowiednia oferta, Arkadiusz Milik mógłby odejść z Juventusu. Ale ja bym go zatrzymał - mówi WP SportoweFakty znany włoski dziennikarz Mirko Nicolino, pytany o przyszłość ...

2. Vor einem Tag · But Juventus began its comeback with 14 minutes left of regulation time, starting with Federico Chiesa’s goal. Within eight more minutes, Arkadiusz Milik struck from a free kick and the equalizer was by Kenan Yildiz, the 19-year-old forward who Juve consider a star in the making.

3. Vor einem Tag · Arkadiusz Milik gra o przyszłość i zaufanie. Czy pojedzie na Euro 2024? Arkadiusz Milik strzelił gola z rzutu wolnego w meczu FC Bologna - Juventus Turyn (3:3) i przypomniał Michałowi Probierzowi, że jeszcze gra w piłkę. Selekcjoner 29 maja ogłosi kadrę na czerwcowe mecze towarzyskie oraz Euro 2024.

4. Vor einem Tag · Gracze Bologny, którzy są rewelacją bieżących rozgrywek. Prowadzili 3:0, grali wręcz koncertowo. Ale do czasu. Ostatni kwadrans należał do Juventusu, który wbił trzy gole w odstępie ośmiu minut. Trafienie na 2:3 zaliczył Arkadiusz Milik. Napastnik gości strzelił gola swoim doskonałym technicznym rzutem wolnym ponad murem obrońców.

5. Vor 2 Tagen · Upstepped Arkadiusz Milik who delivered an unstoppable shot into the top corner. A minute later the comeback was completed. Again Juve forced the home side into a mistake in the centre of the park and when Yildiz took over he had just one thought on his mind and duly dispatched a swerving drive beyond Skorupski.

6. Vor einem Tag · Arkadiusz Milik z golem na pożegnanie w Juventusie? W poniedziałkowy wieczór klub z Turynu zagrał na terenie rewelacji rozgrywek. Tak należy traktować Bolognę, która w kapitalnym stylu wdarła się pomiędzy najlepszych w Serie A, bez kompleksów zapewniając sobie wysokie miejsce na koniec sezonu. Co więcej, był to mecz z wieloma ...

7. Vor 2 Tagen · Bologna zremisowała u siebie 3:3 z Juventusem w meczu kończącym 37. kolejkę piłkarskiej Serie A. Bramki gospodarzy bronił Łukasz Skorupski, a jego vis-a-vis był Wojciech Szczęsny. Jedną z bramek dla gości zdobył Arkadiusz Milik. Skrót meczu Bologna - Juventus w załączonym materiale wideo.