Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 5. Mai 2024 · odlično. FANTASTIČNA vest za Piksija pred put Srbije na EURO! Selektor oduševljen. Objavljeno: 05.05.2024. 18:20h. Dušan Tufegdžić. Fudbaleri Verone pobedili su danas na svom terenu Fjorentinu 2:1, u utakmici 35. kola Serije A. Verona je povela golom srpskog fudbalera Darka Lazovića u 13. minutu, a izjednačio je Gaetano Kastrovili u u 42. minutu.

2. 6. Mai 2024 · May 6, 2024. VERONA. Hellas Verona beat Fiorentina to win 2-1. It was Hellas Verona to strike first with a penalty of Darko Lazović at the 13′. Then it was a goal in the 42′ minute to make things even for 1-1. Eventually, Tijjani Noslin gave the win to Hellas Verona in the 59′ minute with a goal.

3. 15. Apr. 2024 · Darko Lazović poveo Veronu ka bodu u Bergamu! Atalanta ispustila 2:0 protiv "davljenika" 15.04.2024. / 22:36. Autor Dragan Šutvić. 0. Srpski internacionalac pogodio je u Bergamu i nagovijestio osvajanje boda u duelu sa "Boginjom". Izvor: Michele Maraviglia / Zuma Press / Profimedia.

4. 5. Mai 2024 · Fudbaleri Verone od 15.00 igraju meč 35. kola italijanske Serije A, protiv Fiorentine. Bolje su domaći otvorili meč, i već u 13. minutu došli do prednosti, i to preko srpskog fudbalera, Darka Lazovića.

5. 5. Mai 2024 · Foto: iLaPresse via AP/Paola Garbuio. VERONA - Fudbaleri Verone pobedili su danas na svom terenu ekipu Fiorentine rezultatom 2:1 (1:1) u meču 35. kola italijanske Serije A. Golove za Veronu postigli su srpski reprezentativac Darko Lazović u 13. iz penala i Tijani Noslin u 59. minutu.

6. 16. Apr. 2024 · April 16, 2024. ATALANTA-VERONA 2-2 | HIGHLIGHTS | Verona come back from behind to upset Atalanta | Serie A 2023/24. Watch on. BERGAMO. Atalanta finds the way to recover against Hellas Verona with a goal on the D. Lazović 56′ and a goal on the T. Noslin 60′. Atalanta was not able to win even if it was better in terms of ball possession (59%)

7. 5. Mai 2024 · Pogodak za vođstvo je postigao srpski fudbaler Darko Lazović, pošto je bio precizan sa bele tačke. Prethodno je dosuđen jedanaesterac za Veronu, a Srbin je preuzeo odgovornost, namestio se, i...