Yahoo Suche Web Suche

 1. Hier geht es zu unseren aktuell besten Preisen für Flyer Ebike. idealo ist Deutschlands größter Preisvergleich - die Nr. 1 für den besten Preis!

Suchergebnisse

 1. Suchergebnisse:
 1. www.fullhdfilmizlesene.de › film › entelkoy-efekoye-karsiEntelköy Efeköye Karşı izle

  1080p kalitesiyle sitemizden kesintisiz şekilde izleyebileceğiniz Entelköy Efeköy’e Karşı filmi, Dondurmam Gaymak filminin senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Yüksel Aksu’nun, senaristliğini ve yönetmenliğini yine kendisinin yaptığı ikinci uzun metraj filmidir. Bir grup ekolojik aktivist, egenin mütevazı bir köyüne yerleşir, orada kurulması planlanan termik ...

  • Yüksel Aksu
 2. 2. Dez. 2011 · Entelköy Efeköy'e Karsi: Directed by Yüksel Aksu. With Sahin Irmak, Emin Gürsoy, Recep Yener, Ayse Bosse. Tired of the noise and pollution of large cities, a group of environmental intellectuals abandon the big city and return to nature.

  • (3,6K)
  • Comedy
  • Yüksel Aksu
  • 2011-12-02
 3. Entelköy Efeköy'e Karşı” bir grup ekolojik aktivistin, mütevazi bir Ege köyünde yaşamaya karar vermelerinin ardından orada kurulması gündeme gelen termik santrali engelleme çabalarının ve bu bölgedeki köylüler ile aralarında geçen komik ve çarpıcı olayların öyküsü.

  • (764)
  • 3 Min.
 4. Entel Köy Efe Köye Karşı filmi Ege’nin bir köyünde yerli halk ile köye yerleşen doğaseverler arasında geçen mücadeleyi konu edinmektedir. Ekolojik yaşam üzerine çalışma yürüten ve bu yaşam için mücadele veren bir grup İstanbullu, Efe köye ziyarete gelir. Köylülerden toprak satın alan bu grup, köye yerleşme kararı alır.

 5. 2. Dez. 2011 · 111 Min. Anzeige. Entelköy Efeköy'e Karsi: Komödie über türkische Umweltaktivisten, die in einem ägäischen Dorf mit den ansässigen Bewohnern über den Bau eines Kohlekraftwerks streiten....

 6. Entelköy gegen Efeköy | Film, Trailer, Kritik. Müde vom Leben in der Großstadt ziehen einige Umweltaktivisten in ein kleines Dorf an der Ägäis. Als bekannt wird, dass in der Nähe ein Kohlekraftwerk gebaut werden soll, wollen sie den Bau mit allen Mitteln verhindern.

 7. Entelköy Efeköye Karşı”, aktivistlerin köy sakinleri ile aralarında geçen komik ve çarpıcı olayların öyküsüdür.Metropolde yaşamanın yarattığı keşmekeşten kurtulup, hep hayalini kurdukları doğayla baş başa bir yaşam sürmek isteyen bir grup ekolojist, Ege’de bir komün köyü inşa ederler.

  • 111 Min.