Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

  1. Suchergebnisse:
  1. Joachim Stanisław Brudziński (* 4. Februar 1968 in Świerklaniec) ist ein polnischer Politiker ( PiS ), Hochschullehrer, Politologe und Abgeordneter des Sejm in der V., VI., VII. und VIII. Wahlperiode. Ab dem 12. November 2015 war er einer der Vizemarschälle (Vizepräsidenten).

  2. od 12 listopada 2015. do 9 stycznia 2018. Przynależność polityczna. Prawo i Sprawiedliwość. Multimedia w Wikimedia Commons. Cytaty w Wikicytatach. Strona internetowa. Joachim Stanisław Brudziński (ur. 4 lutego 1968 w Świerklańcu) – polski polityk, nauczyciel akademicki, politolog i dziennikarz.

    • od 9 stycznia 2018, do 3 czerwca 2019
    • 4 lutego 1968, Świerklaniec
  3. Joachim Brudziński to polski poseł do Parlamentu Europejskiego, były kurier i technik nawigator, który pochodzi z Sądecczyzny. Na stronie znajdziesz informacje o jego życiu, karierze, poglądach i działalności politycznej.

  4. 13. März 2024 · Joachim Stanisław BRUDZIŃSKI. Fraktion der Europäischen Konservativen und Reformer. Mitglied. Polen - Prawo i Sprawiedliwość (Polen) geboren am : 04-02-1968 , Świerklaniec. Home. Mitglied. CONT. Haushaltskontrollausschuss. LIBE. Ausschuss für bürgerliche Freiheiten, Justiz und Inneres. D-TR.

  5. 13. März 2024 · Question Time with Commissioners - Preparedness of EU governments to combat foreign interference, including from Russia PL. 12-03-2024 P9_CRE-PROV (2024)03-12 (2-259-0000) Contributions to plenary debates. Profile page - Joachim Stanisław BRUDZIŃSKI - Home.

  6. 19. Juni 2023 · Joachim Brudziński to polski polityk, poseł do Parlamentu Europejskiego, były wicemarszałek Sejmu i minister spraw wewnętrznych i administracji. Znajdź informacje o jego życiorysie, rodzinie, edukacji, karierze politycznej, zainteresowaniach i działalności społecznej.

  7. 27. Feb. 2024 · Joachim Stanisław BRUDZIŃSKI. Fraktion der Europäischen Konservativen und Reformer. Mitglied. Polen - Prawo i Sprawiedliwość (Polen) geboren am : 04-02-1968 , Świerklaniec. Home. Mitglied. CONT. Haushaltskontrollausschuss. LIBE. Ausschuss für bürgerliche Freiheiten, Justiz und Inneres. D-TR.