Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 24. Apr. 2024 · 24.04.2024 @ 23:21. Mario Pašalić (Foto: Profimedia) Nogometaši Atalante plasirali su se u finale talijanskog Kupa nakon što su na domaćem terenu u Bergamu pobijedili Fiorentinu 4-1 i time nadoknadili 0-1 iz prvog susreta. Već u osmoj minuti Atalanta je izbrisala minus iz Firence nakon što je Koopmeiners pogodio za 1-0.

2. Vor 4 Tagen · Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao je do 75. minute za Atalantu. Peta Atalanta sada ima 63 boda, tri više uz utakmicu manje odigranu od šeste Rome, a uz prvenstvo sastav iz Bergama bi Ligu prvaka mogao izboriti i ukoliko osvoji Europsku ligu u kojoj je stigao do finala u kojem će igrati protiv Bayera iz Leverkusena.

3. 6. Mai 2024 · Foto: Stephanie Lecocq / REUTERS. Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je asistent za prvi gol Atalante u 2-1 (0-1) gostujućoj pobjedi do koje je klub iz Bergama stigao nakon preokreta protiv otpisane Salernitane. Iako je već odavno izgubila sve izglede za ostanak, Salernitana je povela protiv momčadi koja se ...

4. 24. Apr. 2024 · U 75. minuti je Scamacca pogodio za 2:1, potom je Lookman u 90'+4 bio strijelac za 3:1, a sve je zaključio Mario Pašalić. U 90'+8. minuti hrvatski reprezentativac je golom okrunio domaći kontranapad tako što je prebacio suparničkog vratara i postavio konačnih 4:1.

5. 6. Mai 2024 · Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je asistent za prvi gol Atalante u 2:1 (0:1) gostujućoj pobjedi do koje je klub iz Bergama stigao nakon preokreta protiv otpisane Salernitane.

6. 28. Apr. 2024 · Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac prvog gola u 2-0 (1-0) pobjedi Atalante protiv Empolija u susretu 34. kola talijanskog prvenstva. Pašalić, koji je odigrao cijeli susret, iskoristio je kazneni udarac u 42. minuti za svoj peti prvenstveni gol ove sezone.

7. 6. Mai 2024 · Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je asistent za prvi gol Atalante u 2-1 (0-1) gostujućoj pobjedi do koje je klub iz Bergama stigao nakon preokreta protiv otpisane Salernitane.