Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 3 Tagen · Marko Pjaca (born 6 May 1995) is a Croatian footballer who plays as a center forward for the Croatia national team. In the game FC 24, his overall rating is 72.

2. Vor 6 Tagen · 05.05.2024. 21:58. Autor: A.M./HRT. PODIJELI. Nakon pobjede Dinama 1:2 u derbiju s Rijekom na Rujevici Marko Pjaca smatra da je riječka igra zalog optimizma uoči finala Kupa. Dinamo preokretom slavio na Rujevici i došao nadomak naslova!

3. Vor einem Tag · Pjacu su zadnjih sezona nekoliko puta odbili u Dinamu, početkom ove sezone Pjaca došao u Rijeku nakon što mu je istekao ugovor s Juventusom Marka Pjaca iduće sezone opet će igrati za Dinamo! Kao što to obično biva u završnici svake sezone u kojoj Dinamo i Rijeka igraju za trofeje, najbolji igrači Ri...

4. Vor 6 Tagen · Reading. U derbiju 33. kola SuperSport HNL-a nogometaši Dinama su nakon preokreta pobijedili Rijeku na Rujevici s 2:1. Nakon utakmice svi su čekali što će reći napadač Rijeke Marko Pjaca, nekadašnji igrač Modrih. Marko Pjaca do 75. minute i golčine Brune Petkovića iz slobodnjaka za 1:1 bio apsoluitni junak Rijeke.

5. Vor 6 Tagen · Marko Pjaca. Tweet. Ovako je Marko Pjaca prokomentirao poraz Rijeke na Rujevici u derbiju od Dinama. - Težak poraz, pogotovo težak zbog toga što smo odigrali dobru utakmicu. Dominirali smo većim dijelom utakmice, stvorili smo dosta šansi, vodili 1:0. Izgubiti na ovakav način je teško, čestitam Dinamu i idemo dalje, rekao je Marko Pjaca.

6. Vor 6 Tagen · Marko Pjaca mogao je biti junak Rijeke, ali njegov realiziran kazneni udarac poništili su Petković i Hoxha. “Težak poraz, prije svega zato što mislim da smo odigrali jednu stvarno dobru utakmicu i dominirali u većini utakmice. Vodili smo 1:0 do 15 minuta prije kraja, izgubiti na ovaj način je dosta teško.

7. Vor 6 Tagen · Rijeka je povela u 50. minuti kada je Marko Pjaca precizno pogodio s bijele točke za 1-0. Za 1-1 je zaslužan bio Bruno Petković koji je majstorski u 75. minuti izveo slobodan udarac s više od 20 metara, dok je Dinamo do pobjedničkog gola došao u 89. minuti.