Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 4. Mai 2024 · Slovenský futbalista Róbert Mak sa dvoma gólmi podieľal na postupe FC Sydney do semifinále play off austrálskej A-League. Jeho tím zvíťazil nad FC Macarthur 4:0. Tridsaťtriročný ofenzívny univerzál otvoril skóre zápasu v ôsmej minúte a v 78. minúte spečatil postup štvrtého tímu dlhodobej časti.

2. 4. Mai 2024 · Slovenský futbalista Róbert Mak zaznamenal dva góly a jednu asistenciu v druhom zápase za sebou. Tridsaťtriročný krídelník sa výraznou mierou podieľal na triumfe Sydney FC nad Macarthur FC 4:0, ktorý znamenal postup do semifinále play-off v austrálskej A-League. Po úvodnom vyraďovacom súboji bol zároveň zvolený za najlepšieho hráča.

3. 2. Mai 2024 · General manager of Slovan Bratislava Ivan Kmotrík Jr. in an interview for https://sport.aktuality.sk confirmed that the club is interested in signing Róbert Mak (33), whose contract at Sydney...

4. 28. Apr. 2024 · Slovenský futbalista Róbert Mak strelil dva góly v nedeľňajšom zápase 26. kola austrálskej A-League, v ktorom jeho FC Sydney deklasovalo Perth Glory 7:1. Mak si pripísal v piatej minúte stretnutia aj asistenciu pri presnom zásahu Jordana Courtneyho-Perkinsa.

5. 28. Apr. 2024 · Slovenský futbalista Róbert Mak strelil dva góly v nedeľňajšom zápase 26. kola austrálskej A-League, v ktorom jeho FC Sydney deklasovalo Perth Glory 7:1. Mak si pripísal v piatej minúte stretnutia aj asistenciu pri presnom zásahu Jordana Courtneyho-Perkinsa. Gólové momenty 33-ročného ofenzívneho univerzála prišli v 68., respektíve 74. minúte.

6. 4. Mai 2024 · Slovenský futbalista Róbert Mak sa dvoma gólmi podieľal na postupe FC Sydney do semifinále play off austrálskej A-League. TASR, Športweb 04.05.2024 14:46 Foto: Profimedia

7. 4. Mai 2024 · SYDNEY - Slovenský futbalista Róbert Mak sa dvoma gólmi podieľal na postupe FC Sydney do semifinále play-off austrálskej A-League. Jeho tím zvíťazil nad FC Macarthur 4:0. Tridsaťtriročný ofenzívny univerzál otvoril skóre zápasu v ôsmej minúte a v 78. minúte spečatil postup štvrtého tímu dlhodobej časti.