Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

  1. Suchergebnisse:
  1. Teatr Telewizji od 6 maja zaprasza na premierowe spektakle w nowej oprawie graficznej. Po kilkudziesięciu latach logo i czołówka otrzymują odświeżoną formę, a godzina emisji premier zostaje przesunięta na 20:30. W maju czekają na widzów TVP1 aż 4 premiery spektakli!

  2. 21. Apr. 2006 · Spektakl Teatru Polonia w Warszawie na podstawie książki Sabiny Baral w reżyserii Magdy Umer. Zabawy w dom Spektakl zrealizowano w ramach cyklu Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych „Teatroteka”.

  3. Oglądaj wideo z Teatru Telewizji TVP - spektakle, komedie, dramaty i wiele więcej. Znajdź swoje ulubione tytuły i dowiedz się więcej o Teatrze Telewizji TVP.

  4. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku. Oglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy, teatr tv oraz kanały na żywo. Zobacz przedpremiery hitów TVP.

  5. Teatr Telewizji TVP. Największa scena w Polsce. Jej premiery oglądają setki tysięcy widzów. zobacz stronę programu | zobacz wideo.

  6. 7. Mai 2024 · W maju na antenach Telewizji Polskiej Teatr Telewizji pokaże aż pięć premier. Będą to najważniejsze spektakle z polskich scen teatralnych ostatnich sezonów, a także telewizyjne przedstawienie nawiązujące do Teatru Sensacji „Kobra”. Pierwszą z propozycji jest emisja monodramu Krystyny Jandy „Zapiski z wygnania”.

  7. 25. Aug. 2023 · Już we wrześniu na antenę Telewizji Polskiej powróci odświeżone pasmo Teatru Sensacji – Powrót Kobry, a w nim pojawią się spektakle łączące dreszczyk emocji z przymrużeniem oka.