Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 2 Tagen · U ekipi Sasuola je srpski fudbaler Uroš Račić dobio priliku u 73. minutu, kada je ušao sa klupe. Posle ovih mečeva, Torino i Đenova zauzimaju desetu i 11. poziciju na tabeli Serije A, Verona je na 14. mestu, dok je Sasuolo pretposlednji i u preostala dva kola mu je potrebno čudo kako bi izbegao selidbu u niži rang.

2. 26. Apr. 2024 · Valencia CF and Sporting Club Braga have reached an agreement for the loan singing of Uroš Račić until the 30th of June of 2023. The Club wish him the best in this new stage of his career.

3. Vor 6 Tagen · Uroš Račić (born 17 March 1998) is a Serbian footballer who plays as a center midfield for Italian club Sassuolo. In the game FC 24, his overall rating is 73.

4. 28. Apr. 2024 · Situacija je takva da tim našeg Uroša Račića trenutno ima pet bodova manje od Empolija koji se nalazi u sigurnoj zoni. A četiri kola su preostala do kraja... Sjajnu utakmicu su odigrali Rikardo Sotil, Antonjin Barak i Niko Gonzalez za domaćina. Prvi je načeo Sasuolo u 17. minutu.

5. 5. Mai 2024 · Aktuelni lider Wwin lige je od 3. minute imao igrača više jer je iskuljučen Uroš Račić, no i pored toga nije lako slomio otpor gostiju. Redale su se prilike pred golom gostiju, poveo je Borac 2:0, ali GOŠK je uspio smanjiti.

6. Vor 2 Tagen · Međutim, preokret je inicirao Milan Badelj. Hrvatski internacionalac doneo je izjednačenje u 56. minutu. U 63. minutu bilo je 2:1 za Đenovu, a autogol je postigao Albanac Kumbula. U redovima Sasuola od 76. minuta zaigrao je Uroš Račić.

7. Vor 2 Tagen · Uroš Račić; Meridianbet sport; Ivan Ilić ; Predhodni tekst. Đoković: Trudim se da izvučem maksimum, ali mi do sad to nije uspevalo. Sledeći tekst. Povezane objave; Više od autora; Domaći fudbal. TSC preskočio i Brđane i prebac ...