Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. 25. Apr. 2024 · Video Bernd Storck, încântat după meciul Sepsi - FCSB. ”Am reușit asta după 3 ani”. Ce decizie a luat în privința lui Rondon articol scris de Digi Sport 25.04.2024, 01:10 . Sepsi și FCSB au remizat, scor 2-2, partida din cadrul etapei a șasea a play-off-ului SuperLigii României.

2. 25. Apr. 2024 · Bernd Storck a confirmat negocierile cu Sepsi Sfântu Gheorghe pentru prelungirea contractului. Bernd Storck a condus-o pe Sepsi în nu mai puțin de 20 de meciuri până în momentul de față, iar formația covăsneană a reușit să obțină 8 victorii, 6 rezultate de egalitate, dar și 6 înfrângeri.

3. Vor 4 Tagen · Bernd Storck: ”Un mare compliment pentru cei din apărare”. La finalul partidei, antrenorul celor de la Sepsi Sfântu Gheorghe a fost extrem de mulțumit de prestația elevilor săi, care au reușit să obțină toate cele trei puncte. Bernd Storck a remarcat și jocul defensiv al formației sale, iar neamțul nu s-a ferit să-i laude pe ...

4. 25. Apr. 2024 · Bernd Storck (61 de ani) a reușit, alături de Sepsi, să pună piedică liderului Ligii 1, FCSB, scor 2-2, miercuri seară la Sfântu Gheorghe. Antrenorul german este aproape de a semna prelungirea acordului cu Sepsi, așa cum patronul Laszlo Dioszegi a deconspirat pentru GSP.ro, în preziua partidei.

5. 29. Apr. 2024 · Montag, 19. Mai 1986, 19 Uhr, 54.000 Zuschauer im Westfalenstadion in Dortmund, Schiedsrichter Aron Schmidhuber aus Ottobrunn. Borussia Dortmund. Eike Immel – Lothar Huber, Dirk Hupe, Günter Kutowski, Bernd Storck, Frank Pagelsdorf, Marcel Raducanu, Wolfgang Schüler, Michael Zorc, Daniel Simmes, Jürgen Wegmann. Trainer Reinhard Saftig. Fortuna Köln

6. 28. Apr. 2024 · Bernd Storck, discurs echilibrat după CFR – Sepsi 2-1. CFR Cluj a reușit să se impună, cu greu, în fața celor de la Sepsi Sf. Gheorghe, în etapa a 7-a din play-off-ul Superligii României. Formația din Gruia a deschis scorul repede, în minutul 6, prin reușita lui Muhar.

7. 21. Apr. 2024 · Publicat: 21-04-2024, 21:54. Actualizat: 21-04-2024, 23:44. Sepsi Sfântu Gheorghe a pierdut cu Universitatea Craiova, scor 1-3, în cea de-a 5-a etapă a play-off-ului din Superliga. După meci, Bernd Storck, antrenorul covăsnenilor, și-a criticat dur jucătorii pentru greșelile comise.