Yahoo Suche Web Suche

  1. Etwa 213.000 Suchergebnisse

  1. Suchergebnisse:
  1. Bezpłatna usługa Google, umożliwiająca szybkie tłumaczenie słów, zwrotów i stron internetowych w języku angielskim i ponad 100 innych językach.

  2. Google's service, offered free of charge, instantly translates words, phrases, and web pages between English and over 100 other languages.

  3. Poznawaj świat wokół Ciebie i rozmawiaj w różnych językach dzięki Tłumaczowi Google. Tłumacz na urządzeniach tekst, mowę, obrazy, dokumenty, strony internetowe i inne treści.

  4. Wyczyść wyszukiwanie. Zamknij wyszukiwanie. Aby przy każdym wyszukiwaniu otrzymywać wyniki z Google, możesz ustawić Google jako domyślną wyszukiwarkę. Jeśli instrukcje dotyczące Twojej przeglądarki nie są podane poniżej, zajrzyj do jej pomocy,

  5. Otwórz przeglądarkę i wejdź na www.google.com. Przeciągnij kartę na przycisk Strona startowa i puść ją. Kliknij Tak. Google Chrome. W prawym górnym rogu przeglądarki na komputerze kliknij Więcej Ustawienia. W sekcji „Wygląd” włącz Pokaż przycisk strony startowej. Wybierz drugą opcję i wpisz www.google.com. Safari.

  6. O mnie. Aby określić, jakie dane osobowe mają się wyświetlać, gdy kontaktujesz się z innymi osobami w usługach Google, zaloguj się na swoje konto. Zaloguj się.

  7. Misją Google jest uporządkowanie światowych zasobów informacji, tak by stały się powszechnie dostępne i użyteczne. Poznaj historię i usługi naszej firmy oraz dowiedz się więcej o Google.