Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

  1. Suchergebnisse:
  1. 24. März 2021 · King Kong izle 2005 Yeni Zelanda Aksiyon, Macera, Dram, Romantik türündeki yapımı Türkçe Dublaj hd kalitede hdfilmcehennemi den izleyebilirsiniz.

  2. King Kong filminin özeti, yorumları, oyuncuları ve seansları hakkında bilgilere ulaşmak, film fragmanını izlemek için tıklayın!

  3. Yıllar sonra tekrar Kafatası Adasına dönen Peter Jackson, “King Kong” ile olağanüstü bir karakter çalışması, sürprizlerle dolu bir aşk öyküsü ve ancak 150 milyon dolarlık bütçenin yaratabileceği öfkeli dinozorları beyaz perdeye getiriyor.

  4. Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk izle, Kudretli Kong ve korkunç Godzilla, insanlık dünyasında gizlice saklanmış büyük bir tehditle karşı karşıyadır. Bu tehdit, hem kendi türlerinin hem de tüm insanlığın varoluşunu ciddi bir şekilde tehdit ediyor.

  5. Kong: Kafatası Adası - Kong: Skull Island 2017 yapımı ilk yayınlandığında büyük ihtimal türkçe altyazılı ilerleyen zamanlarda da türkçe dublaj olarak filmi izleyebilirsiniz. Yönetmen. Jordan Vogt-Roberts. Oyuncular. Brie Larson, John C. Reilly, Samuel L. Jackson, Tom Hiddleston. Yapım. 2017 Filmleri ABD, Çin. Tür.

  6. 12. Dez. 2005 · 1933 yılında film yapımcısı Carl Denham, başrol oyuncusu güzel Ann Darrow’un da bulunduğu bir ekiple, egzotik Kafatası Adası’na gelir. Burada Ann’in güzelliğinden etkilenip ona aşık olan King Kong adlı dev bir goril ile karşılaşırlar.

  7. King Kong izle (2005), King Kong türkçe dublaj ve altyazılı izle, King Kong 2005 yapımı film 1080p full hd görüntü kalitesiyle burada sizlerle Carl Denham, üzerinde çalıştığı filmini tamamlamak için olabileceği en mükemmel yerdedir. Kafatası Adası.