1. amazon.de wurde im letzten Monat von mehr als 1.000.000 Nutzern besucht

Entdecken tausende Produkte. Lesen Kundenbewertungen und finde Bestseller. Erhalten auf Amazon Angebote für sergej milinkovic savic im Bereich Sportartikel

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 23 Stunden · U startnoj postavi Hilala našao se i Sergej Milinković-Savić, koji nosi zasluge za drugi gol. Bio je asistent Sadu Abdulhamidu u 70. minutu. Zanimljivo, i Mitar i Sergej su dobili i žute kartone na ovom duelu.

2. Vor 23 Stunden · Podeli : Hilal je u duelu lige Saudijske Arabije savladao Tavun sa 3:0, a istakli su se srpski fudbaleri. Aleksandar Mitrović je postigao vodeći gol, a onda je Sergej Milinković Savić asistirao kod drugog, nakon čega smo videli originalnu proslavu Abdulhamida. Šlag na tortu bio je fenomenalan gol Al Šehrija petom u nadoknadi vremena.

3. Vor 23 Stunden · Manchester United Sergej Milinkovic-Savic . Steve Pearson 22 Jan 2024 . Tottenham to accept attacker’s exit after stunning backtrack on demands; star ‘wants to leave’ this month ...

4. Vor 23 Stunden · Dobar nastup imao je i drugi srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je u 70. minutu asistirao za pogodak Suada Abdulhamuda. Konačan rezultat meča postavio je Saleh Al-Šehri u sudijskoj nadoknadi vremena. Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

5. Vor 23 Stunden · Muslin was criticized for not inviting Sergej Milinković-Savić to play in the campaign which sparked controversy in Serbia. Mladen Krstajić took the place as a temporary coach after Muslin's dismissal and led the team in the World Cup.

6. Vor 23 Stunden · Blistao je i Mitrovićev saigrač iz reprezentacije Sergej Milinković-Savić moji je asistirao Saudu Abdulhamidu 20 minuta pre kraja meča za drugi pogodak Al Hilala. Konačan rezultat postavio je Al Šehri u sedmom minutu sudijske nadoknade.

7. Vor 23 Stunden · Srpski napadač našao se u startnoj postavi, a u 14. minutu je zaradio i žuti karton nakon što je za dres vukao jednog od rivala. Za selektora naše reprezentacije nema brige ni kada je drugi as Al Hilala u pitanju - Sergej Milinković-Savić takođe je bio u startnoj postavi svog tima za gostovanje Al Tavonu.