Yahoo Suche Web Suche

Suchergebnisse

1. Suchergebnisse:
  1. Vor 23 Stunden · U startnoj postavi Hilala našao se i Sergej Milinković-Savić, koji nosi zasluge za drugi gol. Bio je asistent Sadu Abdulhamidu u 70. minutu. Zanimljivo, i Mitar i Sergej su dobili i žute kartone na ovom duelu.

2. Vor 23 Stunden · Podeli : Hilal je u duelu lige Saudijske Arabije savladao Tavun sa 3:0, a istakli su se srpski fudbaleri. Aleksandar Mitrović je postigao vodeći gol, a onda je Sergej Milinković Savić asistirao kod drugog, nakon čega smo videli originalnu proslavu Abdulhamida. Šlag na tortu bio je fenomenalan gol Al Šehrija petom u nadoknadi vremena.

3. Vor 23 Stunden · Manchester United Sergej Milinkovic-Savic . Steve Pearson 22 Jan 2024 . Tottenham to accept attacker’s exit after stunning backtrack on demands; star ‘wants to leave’ this month ...

4. Vor 23 Stunden · Dobar nastup imao je i drugi srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji je u 70. minutu asistirao za pogodak Suada Abdulhamuda. Konačan rezultat meča postavio je Saleh Al-Šehri u sudijskoj nadoknadi vremena. Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

5. Vor 23 Stunden · Muslin was criticized for not inviting Sergej Milinković-Savić to play in the campaign which sparked controversy in Serbia. Mladen Krstajić took the place as a temporary coach after Muslin's dismissal and led the team in the World Cup.

6. Vor 23 Stunden · Blistao je i Mitrovićev saigrač iz reprezentacije Sergej Milinković-Savić moji je asistirao Saudu Abdulhamidu 20 minuta pre kraja meča za drugi pogodak Al Hilala. Konačan rezultat postavio je Al Šehri u sedmom minutu sudijske nadoknade.

7. Vor 23 Stunden · Srpski napadač našao se u startnoj postavi, a u 14. minutu je zaradio i žuti karton nakon što je za dres vukao jednog od rivala. Za selektora naše reprezentacije nema brige ni kada je drugi as Al Hilala u pitanju - Sergej Milinković-Savić takođe je bio u startnoj postavi svog tima za gostovanje Al Tavonu.